Prosinec 2010

Už zítra speciální překvapení...

31. prosince 2010 v 12:14 | krásná (ne)známá :D |  ostatní
šťastný nový rok

Jak jistě víte od 1.prosince jste mohli každý den dostat 2 dárky , někdy i 3 .  Jeden jste mohli získat za to když někoho obdarujete , druhý když někdo pošle dárek vám a konce prosince jste mohli dostat i pár dárků od imvu , např. "zombie" sněhuláka , místnost na oslavu silvestra , křeslo ve tvaru koule...a mnoho dalších . Pokud jste měli celý prosinec přístup k počítači mohli jste každý den někoho obdarovat , a pokud jste ani jeden jediný den nevynechali tak by jste zítra měli správně dostat od IMVU "něco speciálního". Co to bude zatím nevíme , takže zítra po 9:00 buďme připraveni :)
 je tu také ale silvestr a tak vám i za Michaelalady přeji příjemný nový rok , ať dodríte všechny předsevzetí a ať se moc neochlastáte :) 

VIP pomocí SMS - Nyní je k dispozici na IMVU!

28. prosince 2010 v 9:44 | krásná (ne)známá :D |  novinky
IMVU dating

ano , je to tady ! VIP na imvu pomocí sms , zatím je však dostupné jenom pro:Rakousko, Kanadu, Dánsko, Německo, Finsko, Velkou Británii, Norsko, Švédsko, Španělsko, Turecko, Itálii a Spojené státy americké . IMVU však ještě pořád pracuje na rozšíření VIP pomocí SMS do ostatních zemí světa . proto by jsme se mohli jednou dočkat že i u nás v České republice nebo Slovensku si budeme moci bojednat VIP přes SMS :) 
VIP pomocí SMS umožní vychutnat všechny výhody bytí IMVU VIP včetně měsíčních dárek, extra pohyby, exkluzivní fóra, premiér zákaznické podpory a schopnost šepot.
Jediný rozdíl je v množství kreditů odměněn každý měsíc.Zkontrolujte prosím http://www.imvu.com/store/phone.php uvidíte, kolik kreditů dostanete každý měsíc se svým VIP předplatným - to se však může lišit v závislosti na zemi.

Není to jenom o svádění!

27. prosince 2010 v 16:49 | Michaelalady |  píšeme
IMVU peřce není jenom o flirtování, což většina z uživatelů(lek) dělá.Je i o tom najít si kamarády.Nemusíte je znát osobně stačí si spolu jenom psát.Je to o přátelství.Můžou se z Vás stát dobří kamarádi někdy dokonce i velcí přátelé.Někteří sami víte jak je to trapný když přijde někdo do místnosti a začne s vámi okamžitě flirtovat, i přes to že vy řádíte s kámoškou(em).Když vyjádříte svůj vztek tak je to buď horší a nebo přestane a dá pokoj :).Proč chodit na IMVU si jenom zaflirtovat když tam mužete poznávat nové a docela fajn lidi :D.No možná si to někdo vezme k srdci a bude se věnovat taky přátelům ;) tak zatím.
            
                                                                                        Michaelalady

Jak si vydělat kredity

27. prosince 2010 v 13:08 | krásná (ne)známá :D |  o creditech
credits
Jak jistě všichni víte každá postava se musí mít do čeho oblíknout , a oblečení se kupuje za kredity ( credits ) proto vám s mišoku dáváme pár rad jak si je můžete vydělat .

- když se na imvu zaregistrujete dostanete několik tisíc cr.

- za přidání se do stránky IMVU na FB 500 cr.

- propojení s myyearbook.com 500 cr. + až 500 cr. denně převáděním lunch money

- krmením psa kterého najdete v hlavním menu pod záložkou "Pets" dostanete až 20 cr.

-  když pozvete svého kamaráda na imvu , za první chat s ním dostanete 1500 cr.

- 500 cr. za potvrzení emailu

- za první "chat now" ( v hlavním menu ikonka ) dostanete 1000 cr.

- když se vaše zboží bude v shopu dobře prodávat ( musíte být VIP )

- kredity si koupíte :) 

to je snad vše :) další návrhy piště do komentářů

Nová posila

26. prosince 2010 v 10:41 | krásná (ne)známá :D |  blog
nová posila - já + miška
jak už z nadpisu vyplívá tak se ke mně přidala další osoba , míša...miška , michalka...říkejte jí jak chcete ale nepokoušejte se jí nějak naštvat :) znám jí osobně..i když nemá svojí postavu nějak promakanou tak dokáže psát skvělé články na blog a je to ta nejvěrnější osoba pro mě :) tak a teď už její slova:
napiš sem něco :D
Michaelalady: Noooo tak co bych jenom řekla :D dobře nebudu to protahovat :) tak .... jsem upřímná ale i naslouchavá ;) miluju prostě miluju svoje kámošky a to mi nikdo nesebere, za ne vycenim tesáky ;) hlavne za kilakarol ( to je tady kolegyně :D).Poslouchám Rap a to hlavně Laru303 ta je pro me v hudbě bez konkurence :D no to je asi všecičko tak zatím ;) 

Holky s podvazkama

26. prosince 2010 v 10:39 | michaelalady |  píšeme
Ahoj.Tady je článek o holkách co se rády promenádují na IMVU s podvazkama.Dělá to každá druhá.Většinou když se jich zeptáte proč to nosí tak vám odpoví že to nosí všichni, což neni pravda ;) .Na IMVU se to poslední dobou jenom hemží namyšlenejma holčinama s podvazky nebo ve spodním prádle.Přitom jejich způsob vyjadřování většinou ani nedává smysl.Když chce taková holka sbalit kluka tak si vedle něho prostě sedne a začne ho obskakovat a její okamžitá otázka je:"chceš semnou tady na IMVU chodit?" Většina kluků jim na to
naletí, protože zírají s otevřenou pusou a slinou co jim teče kolem brady, na jejich virtuální prsa nebo zadek a na to jaky maj spodní prádlo s podvazkama.Mě osobne lezou takovýhle holky na nervy XD.To je zatím konec článku přátelé ;) 
                                                                                    ČAwes.Michaelalady 

Tip týdne 0,1

26. prosince 2010 v 10:19 | krásná (ne)známá :D
tip týdne
vybrala jsem jako tip týdne korzet do kterého jsem se úplně zamilovala...dá se nosit i s jeansy takže nezůstanou zapomenuti ani ti co podvazky nenosí...pak teké ty volánky jako detaily...promakané..prostě úžasné :)

o imvu a blogu

26. prosince 2010 v 10:10 | krásná (ne)známá :D |  blog
kdo asi :)
někteří z vás to už ví...ale imvu je "závislostí" mnoha lidí po celém světě . proto jsem se rozhodla založit blog jelikož žádný český ani slovenský není aktivní a já bych ráda přidášela novinky o imvu česky na tomto blogu . navíc až tu bude veliká návštěvnost takbych mohla udělat malou soutěž nebo tak něco . zatím se to tu bude pomalu rozjíždět :) tak zatím...